Nielsdatter, Mette

Navn ved fødslen Nielsdatter, Mette
Køn kvinde
Alder ved død 70 år

Begivenheder

Begivenhed Dato Sted Beskrivelse Kilder
Fødsel 1724      
Død 1794      

Familier

Familie af Pedersen, Peder og Nielsdatter, Mette

Ukendt Samlever Pedersen, Peder ( * 1713 + 1755 )
Børn
Navn Fødselsdato Dødsdato
Pedersen, Niels17501816
Pedersdatter, Mette17511801
Pedersen, Jens17531755
Pedersen, Peder1755-09-281807-05-21
Pedersen, Christen17621762-12-20
Pedersen, Rasmus17631763-10-16
Pedersen, Rasmus17651839